Czy jesteś prawdziwą lesbijką?

Inne

Czy jesteś prawdziwą lesbijką? Czy uważasz, że masz atrakcję tej samej płci lub jesteś po prostu biseksualny?

Bycie lesbijką oznacza, że pociągają cię dziewczyny, ale biseksualizm oznacza, że możesz być pociągany do chłopaków lub dziewczyn. Bycie lesbijką oznacza, że jesteś przyciągany w kierunku dziewczyn, ale biseksualny oznacza, że możesz być przyciągany w kierunku chłopaków lub dziewczyn.

Wiem, że brzmi to jak proste pytanie i wydaje się, że nie ma ono rozwiązania, ale to pytanie jest dla ciebie naprawdę ważne. To pytanie pomoże Ci zrozumieć, czy jesteś lesbijką czy biseksualistką.

Jakie są oznaki bycia lesbijką?

Aby być lesbijką musisz być bardzo silna, nie możesz zakochać się w żadnym facecie i powinnaś unikać wszelkich związków z jakimkolwiek facetem. Jeśli nie interesują cię chłopcy, to nie jesteś lesbijką. Jedyną rzeczą, która ma znaczenie jest twój stosunek do dziewczyn.

Jeśli czujesz się zazdrosna, gdy ktoś rozmawia z dziewczyną lub jeśli czujesz, że stracisz swoją atrakcyjność wobec dziewczyny, ponieważ nie jesteś nią zainteresowana, to nie jesteś lesbijką. Jesteś biseksualistą.

Jakie są oznaki bycia biseksualistą?

Nie możesz wybrać pomiędzy chłopcami i dziewczynami, więc jesteś biseksualistą. Nie przeszkadza ci płeć osoby, nie obchodzi cię, czy osoba jest mężczyzną czy kobietą. Po prostu czujesz, że jesteś do nich przyciągany.

Wnioski:

Oznaki bycia lesbijką są bardzo wyraźne. Ale czasami trudno jest rozpoznać, czy jesteś prawdziwą lesbijką czy biseksualistką. Nie możesz być biseksualistą, jeśli nie lubisz chłopców. Jeśli nadal jesteś zdezorientowany, to znaczy, że jesteś biseksualny.