O nas

Witamy wszystkich serdecznie w naszym sklepie internetowym ColoLove!

Na sam początek trochę o nas, wraz z moją partnerką życiową jak i zarazem biznesową jesteśmy młodymi kobietami, które walczą o równe prawa każdego człowieka bez względu na orientację seksualną, kolor skóry, poglądy religijne czy niepełnosprawność. Uważamy, że każdy zasługuje na równe traktowanie, a przede wszystkim na szacunek.

Naszym głównym celem jest walka z brakiem tolerancji w Polsce. Obie należymy do społeczności LGBTQ+, więc doskonale wiemy jak czasem bywa ciężko w naszym kraju osobą wyróżniającym się w jakiś sposób od ,, przyjętej normy''.

Dlatego postanowiłyśmy stworzyć coś, gdzie każdy odrzucony poczuje się sobą bez zbędnego udawania, stąd pomysł na sklep internetowy. U nas znajdziesz głównie produkty powiązane z tematyką kolorowej miłości oraz tolerancją. Nad wszystkimi projektami pracujemy same, zwracamy uwagę na każdy detal, oddajemy całe swoje serce w każdy produkt, który jest na sklepie.

Chcemy byś Cię zawsze czuli się dobrze posiadając nasze produkty i dumnie reprezentowali to kim tak naprawdę Jesteśmy. ♥

Kupując nasze produkty walczysz razem z nami o lepsze jutro.

TAKE, GIVE, SHOW COLOLOVE!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl